ART / Etchings etc / Wood engraving 13788356
nr 1378 8356
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sweden. Signed, numbered 146/150, Stockholm, Sweden. Subject: 31x45, yttermått inklusive ram: 52x67cm,
WOOD ENGRAVING, Signerad, numrerad 146/150, Stockholmsmotiv. Motivet: 31x45, yttermått inklusive ram: 52x67cm
700
SEK 400
Monday February 15 2021
at 18:11:27
300 kr
350 kr
Svenolov Ehrén
Read more about Svenolov Ehrén